Tá najkrajšia svadobná kytica

Svadobné kytice patria k základným kameňom každej správnej svadby. Tie, ktoré sme už svadbou prešli určite priznajú, že nad výberom svadobnej kytice sme strávili dlhé hodiny. Veď svadobná kytica je akýmsi symbolom nášho nového života po boku partnera, ktorého sme si vybrali za svojho životného. Dôležité je teda to, aby sa neveste táto kytica naozaj páčila. Mnoho z nás sa pri výbere pozerá aj na to, či sa bude kvietok páčiť aj ostatným dámam na svadbe, ktoré túto kyticu budú podľa zvyku chytať, aby tak prevzali žezlo novej nevesty. Je to však vaša svadba, a preto pri jej výbere hľaďte najmä na seba a na svoj vkus.

Svadobná kytica

Nekonečné možnosti svadobných kytíc

Súčasné spektrum svadobných kytíc je naozaj pestré. Dnes sú moderné orchideové svadobné kytice, ktoré sa tešia opätovnej obľube u neviest. Jednoduchou voľbou môžu byť tradičné pivonky alebo frézie. Svadobné kytice by mali byť vo všeobecnosti krásne, jemné a farebne krehké. Kreativite sa však medze nekladú a vy si tak môžete vybrať aj z kontrastnejších prevedení, prípadne zvoliť netradičné kvetiny, akými môžu byť ruže, tulipány či dokonca maliny a iné malé plody. Farbou roka je zelená a vy to môžete využiť. Svadobnú kyticu môžete napríklad použiť aj ako doplnok celkového štýlu vašej svadby a jej výzdoby. Možností je naozaj veľa a každá, ktorá sa vám páči, je tá správna!

Svadobná kytica

Stačí si vybrať svadobnú kyticu

Aj vy môžete mať svadobnú kyticu presne podľa predstáv, ktoré ste si vysnívali ako malé dievča. Široký výber uspokojí aj tie najnáročnejšie nevesty. Doprajte si svadbu snov a dovoľte svojej kreativite vybuchnúť. A na túto životnú udalosť už nikdy nezabudnete!

Svadobná kytica

Galéria svadobných kytíc

Ukážka zopár svadobných kytíc ktoré sme pre naše nevesty pripravili.

Kontakt

Kontaktujte nás a vytvoríme Vám vysnívanú svadobnú kyticu!

tel: +421 918 126 565
mail: